Domy, byty, kanceláře i firmy

Zásuvky potřebujeme v každém rohu. V jakékoliv místnosti je zřejmě najdete, protože v dnešní moderní době bychom zřejmě i bez těchto naprosto základních, leč velice zásadních věciček moc nepochodili. Řekněme si to narovinu, bez elektřiny bychom zřejmě nechtěli žít a k tomu jsou potřeba právě tyto maličkosti. Zastrčíte drátek do zdířky a už jde proud tam, kam potřebujeme, jak jednoduché. Zdířky však nemusí být všechny jenom stejné, v dnešní době se nabízí mnoho různých podob. Některé jsou velice variabilní, takže s nimi velice pohodlně uděláte veškerou elektřinu v domácnosti, v rodinném domě nebo bytě, ale také kdekoliv v kancelářích i ve firmách.moderní kuchyně v černém provedení s nerezovou digestoří a bílými skříňkami a křesly

Schneider Electric je výrobce špičkových produktů

Společnost Schneider Electric vyrábí různé podoby zásuvek. Do předních pozic se samozřejmě dostává i vynikající a kvalitní řada Unica. Celá řada má modulární strojky, velice originální design výrobků i možnost vybírat si z více barev.

  • Zásuvky Schneider Light park mají praktické využití i estetický design. Produkty si můžete vybírat samozřejmě podle barev. Celá řada má v tomto ohledu opravdu široké možnosti. Další vlastností je jejich variabilita. Existují v různém provedení, takže si do každého pokoje můžete dát jiný design. Přizpůsobí se v tomto směru jakýmkoliv požadavkům i těm nejnáročnějším.

moderní obývací pokoj s kuchyňským stolem a židlemi, bílá pohovka, bílé židle, bílé velké světlo

  • Řada Unica má jednotné strojky, což je nespornou výhodou. Při zachování jednoho typu strojku můžete měnit rámečky i barvy. Jednotné strojky činí možnosti ještě rozsáhlejší. Výběr je jednoduchý, díky zachování jednotného typu strojku, nemusíte proto hodiny sedět nad tím, který typ rámečku se hodí do jakého strojku, která barva bude ta pravá a co vlastně můžete použít dohromady, aby vše sedělo tím správným způsobem.
  • Díky tomu si můžete i barevné kombinace vybírat podle svého vlastního stylu. Dolaďte si vše do moderní domácnosti i s těmi nejmenšími detaily, protože i na nich záleží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup