Lasergame Praha a máte o zábavu postaráno

Máte rádi zábavu a nebráníte se ničemu novému? Chcete někam vytáhnout rodinu, kolegy či partu přátel a užít si den, na který jen tak nezapomenete? Nejen grilování, kino, výlety či posezení u kávy a sklenky patří k oblíbeným činnostem, které můžete dělat s rodinou či přáteli. Můžete si dopřát i trochu adrenalinu, pohybu, zážitky a vyzkoušet týmovou zábavu.

Aztec (1)

Přesně takové možnosti vám nabízí lasergame Praha.
Oblíbená a především moderní forma zábavy, které neodolala již spousta rodin, party přátel či kolegů a chodí si hrát opakovaně. Je to především tím, že jde o zcela jiný svět, než známe tam venku a na chvíli můžou být i dospělí dětmi.
Pod střechou se nacházejí arény, v kterých se proměníte na hráče a bojovníky v černých vestách a do rukou dostanete laserové zbraně. Bolesti se však bát nemusíte, protože na rozdíl od paintballu jde o střílečku zcela bezbolestnou.

Skvělý narozeninový dárek i obsah pro teambuilding
Pokud přemýšlíte nad originálním narozeninovým dárkem pro děti či dospělé, tak v tomto případě rozhodně nešlápnete vedle. Nekonečná zábava, smích a týmová spolupráce jsou přesně to co každý malý i velký oslavenec ocení. Vaše děti si určitě rádi s vámi zahrají jakoukoliv hru a v tomto případě se všichni pořádně uvolníte.
Kromě toho můžete tuto formu zábavy využít i jako obsah pro skvělou teambuildingovou akci. Pro stmelení kolektivu a lepší poznání podřízených není nic lepšího, než pořádná dávka zábavy a uvolnění mimo pracoviště.

DSC_0208

Po skončení hry si o zážitcích budete ještě dlouho povídat a není vyloučeno, že si budete chtít celou akci zopakovat. Tolik smíchu, pohybu a adrenalinu si opravdu jinde neužijete, a pokud jste soutěživí, tak hledáte přesně tohle.
Nezapomenutelné zážitky, díky kterým zapomenete na běžné starosti a užijete si volné chvíle s těmi, které máte rádi či poznáte nové lidi včetně svých kolegů. Vaše úspěchy pak můžete společně ještě dlouho do noci probírat a domluvit se na další hře.

4/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup