Změna na celý život

Žádostí o ruku vlastně začnou první kroky. Alespoň pokud vyvolená osoba odpoví kouzelné ano na nabídku ke sňatku. Rozhodně první by se měli zprávu dozvědět rodiče. Nejen, že si to zaslouží, protože nám dali do vínku to nejlepší, co mohli a navíc nás přirozeně chtějí vidět šťastné a dostatečně zabezpečené s fungující rodinou. Ono to má své výhody, že to budou vědět mezi prvními, alespoň budeme ušetřeni výčitek, že se to tetka z ulice dozvěděla dříve, než maminka. Potom přijdou na řadu ostatní nejbližší příbuzní, ačkoliv maminky to celkem obstojně zvládnou i bez naší pomoci. A závěrem chceme přece na své vlastní svatbě mít všechny ty, co jsou nám nejblíže a sdílíme s nimi ty nejkrásnější i nejkrušnější chvilky v životě a to jsou naši přátelé.
šampaňské je vhodné pro slavnostní příležitosti, ale ani na svatebním oznámení chybu neudělá

Písemná forma je nejlepší

Vzhledem k tomu, že lidí kolem nás, komu prostě chceme tuto novinu sdělit je více, než dost, tak bude nejlepší zvolit jednodušší formu a to poslání svatebního oznámení, které se vkládá do obálky a je možno k němu ještě přiložit další důležité informace. Všechno co se týká obřadu a společné cesty je přirozeně součástí sdělení, ale potom do obálky lze vložit i další kartičky v podobném provedení.
pouze decentní zdobení, do kterého se doplní text
Jsou to jmenovky, pozvánky ke svatebnímu stolu, na soukromou oslavu nebo plánek s mapou, kde se vůbec obřad bude konat. Někdo zvolí ještě možnost vratných kartiček, kdy obdarovaný odešle zpět snoubencům potvrzení, že se dostaví nebo případně vyjádří svoji neúčast. Tato metoda nepatří mezi tradiční verze, ale spíš je to moderní trend, stejně tak jako svatební web, kde jsou všechny podstatné informace, včetně příběhu seznámení a pozdějšího narození dětí.
svatební oznámení nemusí být příliš našlechtěné

Výběr záleží na jednotlivcích

Každý má přirozeně jiný vkus a tak bude vypadat i samotné svatební oznámení. Zvolí se vhodný papír, potisk nebo výsek, zlatá ražba, zdobení kamínky, krajkou či případně jinou dekorací. Důležité je designové provedení a přirozeně volba potisku, písma nebo grafiky. Možností je skutečně velmi mnoho a většinou záleží na cenové relaci a přirozeně shodě snoubenců.

4.5/5 - (2 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup