Dejte si kávu venku


Jen málokdo by skutečně odolal představě života v rodinném domě. Naprostá většina lidí chce strávit život právě v něm. Poskytuje vyšší soukromí a více možností. Zejména mladé páry toužící po rodině chtějí pro děti co největší komfort, a ten jim ve většině případů byt neposkytne. Díky bydlení v domě se zahradou si můžete dopřát navíc vlastní ovoce a zeleninu, a můžete trávit čas na čerstvém vzduchu, aniž byste museli vytáhnout paty z domu.

velký dům

Dát si kávu nebo oběd na terase je také lákavé, že? Pokud byste měli bungalov s terasou, můžete si dávat kávu venku klidně každý den, to se totiž nikdy neomrzí. Jestli zrovna hledáte pozemek a už to vypadá že jste ho našli, stačí si najít spolehlivou stavební firmu, která vám ten dům postaví. Obraťte se na nás, protože my patříme mezi nejlepší stavební firmy na trhu.

Co je v nabídce?
Nabízíme stavbu typových domů na klíč. V nabídce máme mnoho projektů, ze kterých si můžete vybrat svůj vysněný dům. Všechny domy jsou dostupné ve variantě dřevostavby i zděného domu. Nejčastěji stavíme přízemní bungalovy, ale nebojíme se ani patrových domů. Některé domy obsahují i terasu či garáž, takže si můžete vybrat naprosto komfortní bydlení.

U každého domu najdete půdorys a výčet všeho, co je v jeho ceně. Každý dům je nízkoenergetický, což znamená, že obsahuje tepelné čerpadlo a solární panely. Díky tomu budete mít nižší účty za vytápění a za elektřinu, což vás určitě potěší. Naše domy patří mezi to nejlepší, a nechávají si je stavět i známé tváře.

dům bungalov

Naše nejlevnější domy stojí 3 miliony, takže jsou dostupné i pro mladé rodiny. Pokud tedy řešíte kdo vám dům postaví, můžeme být i vaší sázkou na jistotu. Dbáme na to, abychom domy dodali v termínu kompletně připravené k nastěhování. Využijte skvělou možnost stavby domu bez starostí a ještě letos se můžete stěhovat.