Kolik je hodin?

Malé děti rády objevují cokoliv, co se kolem nich vyskytne. Pozorují věci kolem sebe a všímají si i maličkostí, které my bereme jako samozřejmost a v podstatě je přehlížíme. Miluje také vaše batole hodiny a zvlášť ty radniční, které bimbají vždy ve čtvrt, v půl, ve tři čtvrtě a v celou? Využijte toho a pořiďte jim domů na hraní dřevěné hodiny pro děti.
I nejmenší děti se jimi jistojistě zabaví. Nikdo po vás nechce, abyste svého potomka ve dvou letech učili hodiny, ale ohmatat a seznámit se s nimi není absolutně na škodu.klasický budík
Hodiny jsou vytvořeny tak, že zaujmou. Jejich barevné pojetí malého človíčka pohltí a bude si chtít vše vyzkoušet. Pokud tuto hračku koupíte menším dětem, budete je moct na tomto modelu učit třeba i barvám, nebo obdivovat různé obrázky, kterými jsou zdobeny.
U větších dětí, které se pomalinku chystají do školy, budou dřevěné hodiny skvělou pomůckou. Nejsou totiž jen hodinami, ale zároveň i skládačkou. Jsou zde možné vyjmout základní čtyři údaje. A to samo sebou ty, kdy je čtvrt, půl, tři čtvrtě a celá. Tím si brzy zapamatují základ a do budoucna se lépe orientují. Samozřejmě se také snadněji naučí čísla do dvanácti.náramkové hodinky na paži muže
Tato oblíbená pomůcka se dá nakoupit v několika variantách. Záleží na vás, jestli dáte přednost více obrázkové formě nebo vám postačí klasika. Kvalitní český výrobek ze dřeva rozhodně neposlouží jen jednomu vašemu dítěti. Využijete ho i pro sourozence nebo kamarádčiny děti, protože vydrží i hrubější dětské zacházení. Obyčejně se ve školách používá model papírových hodin, k tomu aby se děti naučili správně poznávat čas. Na rozdíl od těchto klasických papírových učících hodin, dřevěné opravdu vydrží a investice není ani tak veliká, aby se nevyplatila. Tak jak je možné, že je ještě nemáte doma? Vybírejte, objednávejte a začněte se učit s potomky hodiny!