Puffa – největší trend letošní zimy

Mysleli-jste si, že obrovským nevzhledným péřovým bundám už odzvonilo? Mýlili jste se. Puffa – jiný název pro péřovou bundu – se stala hitem letošní zimní sezóny a lákají na ni všichni módní návrháři. Hubené modelky navlečené do obřích polstrovaných bund na prestižních módních přehlídkách jistě mnoha lidem přivedla šok, ale je to tak!

Zahoďte kabáty, parky apod. věci, puffa vás stejně z těch všech kousků zahřeje nejvíce.
Pamatujete si tu dobu, kdy prošívaná bunda byla velmi IN hlavně na sjezdovkách, tak honem do skříně, protože teď se v ní můžete promenádovat i po ulici. Nevíte jak jí nosit? Poradíme vám.

Naducaná bunda a podpatky? Jde to!

Že si musíte k takové bundě pořídit pořádné „bagančata“ (hodně velké, skoro horské boty)? Ale vůbec. Fashionisti jako je Louis Vuitton či Stella McCartney ukazují, že to jde i jinak. Puffu můžete kombinovat s teniskami, lodičkami i kozačkami. Obléct si k ní můžete slim kalhoty i sukni a pořád budete trendy a nemusíte se bát o svou pověst.

Slavná jména módního průmyslu také ukazují to, že už dávno neplatí, že ten kdo vyjde v podobném modelu ven, musí být zkrátka člověk bez kousku vkusu.
Všichni, kteří už na začátku října mrznou, se mohou radovat. Konečně jim bude teplo a ještě se budou oblékat podle nejnovější módních trendů.
V případě, že neseženete svůj vysněný model ve své velikosti, nesmutněte. Kupte si větší, přepásejte jej a řekněte, že se jedná o oversized bundu. A máte vyhráno. K tomu jednoduché kotníkové boty na podpatku a elegantní a stylový outfit je na světě.

Pokud máte pocit, že se jedná o trapný vtípek. Vyvedu vás z omylu! Je to realita, ale upřímně si myslím, že ještě všem návrhářům poděkujete, až konečně zimu přežijete v teple a bez chřipky. A zažila jsem teda mnohem bizarnější módní trendy – oproti nim je puffa procházka růžovou zahradou.