Investujte raději do solární plachty

Opravdu nemusíte připouštět každé ráno horkou vodu do svého bazénu, abyste naředili teplotu, která Vám bude nejvíce vyhovovat. A co teprve ta spotřeba horké vody za sezónu?

Ušetřete se solární plachtou https://www.chlorito.cz/solarni-plachty. Ta vám poskytne medvědí službu!

bazének

Nemáte přece zapotřebí každé ráno vstávat o něco dříve, než ostatní, abyste museli zajistit vyhovující teplotu vody, protože by do bazénu jinak nikdo nevlezl. Ani ohřevné přístroje nenakupujte. Vždyť jsou to zbytečně vyhozené peníze. Vložte jednorázově investici do solární plachty, která Vám přijatelnou teplotu bazénové vody dostatečně zajistí.

Sluneční záření máte zadarmo.

K tomu je taková solární plachta určena. Aby teplo ze slunečních paprsků nasávala a předávala jej právě Vaší vodě pod ní. Přes noc teplo zbytečně neuniká, takže voda tolik nevychladne.

Vzpomeňte na fyziku.

Určitě si uvědomujete, co dělají sluneční paprsky v době, kdy se nekoupete. Samozřejmě. Voda se vypařuje. Změny skupenství je učivo základního vzdělání. To zná každý. Vzpomenete-li si, že v praxi tomu může být také u Vašeho zahradního bazénu, pak vězte, že zakrytím bazénu solární plachtou úbytek vody vypařováním rapidně snížíte!

Fyzickým nečistotám ve vodě předejdete.

A když už jsme se od teplé vody dostali až sem, pak si uvědomte, že zakrytý bazén solární plachtou má ještě jednu neméně podstatnou výhodu. Zabrání znečištění vody. Kolikrát se za noc zvedne vítr a popohání listy stromů, nebo malé větévky odnikud nikam. A Váš bazén na této cestě odnikud nikam právě stojí. Myslíte, že se bazénové vodě vyhnou?

Podle toho, co Vás trápí nejvíce, zvolte i barvu plachty. Teplo, nebo ranní pobíhání s teleskopickou tyčí kolem bazénu, abyste vyčistili vodu od větývek a utopeného hmyzu?

květen

A nyní si dejte na pomyslné misky vah investici za solární plachtu a proti ní všechno ostatní, včetně času, který byste musel věnovat čištění a ohřívání.

Co bude pro Vás výhodnější? Zbytečná otázka, viďte?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup