Kdo má univerzální tažné zařízení, může si pískat

Znáte to lidové pořekadlo, že „kdo je za vodou, může si pískat“? Tím je obrazně, ale zcela zřetelně řečeno, že kdo má k dispozici právě toto příslušenství, dokáže s ním mnohé. Za tažné zařízení totiž připojíte obytný přívěs, přívěsný vozík s plachtou či s nástavbou na kánoe, kajaky a dokonce i jachtu, návěs pro převážení osobních automobilů, přívěs pro převoz koní a hospodářských zvířat http://www.zoobrno.cz/zvirata-v-zoo/chovana-zvirata a samozřejmě i nosič pro jízdní kola či elektrokola anebo zahradní techniku.

přívěsný vozík

Tímto je ve stručnosti řečeno vše, výčet způsobů využití tažného zařízení je však takřka nekonečný. Můžete si skutečně pískat, pokud víte, co s tažným zařízením udělat, a jak jej také využít efektivním způsobem.

Pronájmy přívěsů a karavanů

Domníváte-li se, že kdo má tažné zařízení na auto univerzální Amsa.cz, musí si zároveň pořídit i přívěsy a karavan, mýlíte se. V současné době existují půjčovny mnoha typů zařízení, která se za tažná zařízení připojují, a tak nejste závislí ani na jejich pořizovací ceně, ani na zajištění parkovacího místa pro celoroční uskladnění. Předpokladem je, že si karavan půjčíte pouze na letní dovolenou, tedy odhadem jednou či dvakrát do roka, a podobné je to i s přívěsným vozíkem, jehož pronájem je navíc natolik levný, že pokud vozík nepotřebujete každý týden, nemá význam si jej pořizovat nastálo.

tažné zařízení

Svoboda a nezávislost

Kdybychom se vás zeptali, co je pro vás v životě nejcennější, pravděpodobně byste ihned, nebo někteří po chvíli přemýšlení, odpověděli, že osobní svoboda a nezávislost, schopnost tvořit svůj vlastní život a žít po svém. K tomu mohou právě výrazně napomáhat obytné karavany a přívěsy. Dovolená s karavanem je sice trochu skromnější, co se týče obytného prostoru, ale zas jste sami pány své situace a můžete změnit působiště, kdy se vám zachce.

S přívěsným vozíkem zas velmi snadno a hlavně velice levně přestěhujete vybavení celého bytu, vyklidíte starý sklep plný harampádí, odvezete stavební materiál na chalupu, přivezete si novou chladničku z obchodu, dovezete materiál na rekonstrukci domu (koupelnovou vanu, sádrokarton, pórobetonové tvárnice Ytong, cement, lepidla, malířské barvy, obkladačky atd.)