Letní zážitky s doprovodným programem

Letní tábory byly odjakživa místem, kde rodiče posílali svoje unuděné děti a ty se poté vracely nadšené a plné nových vzpomínek a kamarádů. Zároveň jsou tábory jakousi zkouškou pro děti, které se poprvé ocitnou na delší dobu daleko od maminky a tatínka – pakliže nezvolíte nějakou „slabší“ variantu jako je příměstský tábor a podobné. Dítě se tak bude muset samo o sebe postarat, samozřejmě za dohledu táborového vedoucího. Představuje to pro něj tak velice unikátní a nový svět, ve kterém ještě nikdy nebyl. Setká se také s jinými dětmi, než se setkává ve svém městě či škole. Tábor v něm zůstane jako takové magické místo, které je jenom jeho, neboť často se stává, že dítě jede také bez starých kamarádů.

child-865116_640

Výtvarný tábor představuje přidanou hodnotu navíc. Dítě zažije nejen to obvyklé, co můžeme spatřit na každém jiném táboře, ale také zde bude opravdu velký důraz na výtvarnou výchovu. Zkušení vedoucí povedou děti k daleko větší kreativitě a každý den bude dítě moci vytvořit něco skvělého. Dítě navíc bude mít více než dosti času jenom na výtvarnou výchovu, která je mnohdy ve školách zanedbávána z nedostatku prostoru i času. Opravdu velkým pomocníkem se tak stane právě těchto sedm či čtrnáct dní mimo domov. To všechno je doplněno o různé táborové aktivity, které si vaše dítě dozajista užije.

mouse-5305876_640

Největší problém nastává tehdy, když se dítě nechce rozloučit se svými rodiči či když jej popadne stesk po domově. Každé dítě touto fází prochází, ovšem v dnešní době mobilů a tabletů není něco takového vůbec problém, vždycky můžete dítěti zavolat a on si vám postěžuje, jak ho tam trápí a že chce domů. Ovšem i když celý tábor probrečí, budete překvapeni, jak pěkně se mu bude na těch pár chvil mimo jeho normální denní rutinu vzpomínat.

Pakliže byste měli zájem o výtvarný tábor , dejte nám vědět. Jednejte rychle, protože místa se rychle rezervují!