Moderní design s akustickým potencionálem

Dřevěné doplňky skutečně dokáží oživit prostory a není divu, že jejich přítomnost je stále žádaná. Možná i vy uvažujete o instalaci dřevěných lamel na stěny, avšak se vám nechce do bytu dávat jednoduchá verze dřevotřískového materiálu, která je potažená pouhou papírovou dekorací. A objednat si výrobu u truhláře je běh na dlouhou dobu. Není ale divu, protože výroba je náročná a při stoupající ceně masivního dřeva se nebude jednat ani o levnou záležitost. Daleko lepší je pouvažovat nad novinkou, která se skutečně stává velkým hitem poslední doby. 3D lamely na stěny, které mají velmi přínosný efekt a to, že umí pohltit nežádoucí zvuky a ozvěny. Tento lamelový design opticky promění místnost během skutečně krátké doby, protože je velmi jednoduchá instalace, kterou v podstatě zvládne každý.

Ořech 2

Dřevo, které ovlivní bydlení

Kreativní obklady stěn jsou skutečně velmi přínosné a není divu. Dřevěné lamely jsou i poměrně lehké, tudíž není třeba jejich instalaci plánovat jen na stěnu, ale rovněž i stropy jsou ideální, zvláště pokud jsou příliš vysoké. Ihned se vytvoří velmi luxusní a zajímavý prostor, který ovšem je příjemný. Navíc se jedná o ruční práci, která pochází od české firmy Woodpasta. Dřevěné lamely jsou vytvořeny z kvalitních dřevovláknitých desek, na které se lisují vybrané přírodní dřevěné dýhy. Milovníky ekologie potěší rozhodně to, že se jedná o ekologický výrobek. Akustické panely navíc spojují design s akustickou funkcionalitou. Nepůsobí v prostoru nijak rušivým způsobem a navíc pohltí nežádoucí zvukové efekty, které jsou známé například z poloprázdných místností.

Eben 2

Snadná instalace včetně dostupnosti

Výhodou těchto dřevěných lamel je, že jsou k dostání ve velmi krátké době. V současné době firma nabízí výběr z pěti možných přírodních dekorů. Další příjemný bonus je, že akustický panel je v podstatě hotový výrobek o rozměru 279 x 60 cm a je lehounký, tudíž se dá umístit nejen na stěnu, ale rovněž s ním lze zvýraznit i strop. Vzhledem k tomu, že se jedná o hotový produkt, tak instalaci zvládne každý a během krátké doby se může kochat luxusním designem.