Rybářské lehátko nejen pro rybáře

Přivřete oči a představte si na chvíli ten klid. Ticho, jen občasné šplouchnutí ryby, zpěv žab, z dálky sem tam zaštěká pes a voda jen se jen tak tiše vlní pod závojem mlhy. Už se těšíte na ryby? Je vůbec něco, co vám tuhle pohodu může pokazit? Možná chlad? Bolest zad ze stále stejné polohy v sedě? Ofouknutá záda a ztuhlé svaly? Starosti příbuzných o vaše zdraví, teplo a komfort?

nepohodlné sezení rybáře

Co když lze tohle všechno vyřešit koupí dokonalého vybavení? Už jste slyšeli o rybářském lehátku se spacákem? Rybářská lehátka jste už jistě zahlédli. A možná jste si nejdřív říkali, jaká je to zbytečnost, ale po pár hodinách jste váhavě pokukovali po spokojeném rybáři, který si sedí nebo polehává v teple a jeho čas strávený u vody je ještě lepší. Proč si nedopřát luxus i na rybách? Vaše duše dostane odměnu v podobě klidu u vody, ale vaše tělo nemusí také přijít zkrátka.

Na rybářských lehátcích se rybaření stává opravdovým požitkem. A jistě znáte, že i když rybaříte spíše v teplejší části roku, i tak je nad ránem nepříjemná zima, od vody se plazí chlad a zakusuje se vám do kostí. S rybářským lehátkem se spacákem vám bude i v těchto chvílích skvělě. Spacák je k lehátku šikovně připevněn, takže jej nemusíte připínat popruhy či jinak, a při náhlém záběru vám umožní okamžitě opustit lehátko a jednat. Nebude hrozit, že se smekne do bláta či ranní rosy nebo že vám bude překážet a všude se motat. Lehátko je lehké, skladné a pevné. Pěnová matrace je pohodlná a i když budete chtít na lehátku spát, postará se o vaše pohodlí a komfort, lehátko lze bez problémů nastavit do rovné, spací polohy.

dívka v síti

Jste vysoký urostlý rybář? Pak si na lehátku poležíte i vy pohodlně. Je totiž dlouhé 212 centimetrů! Japonská značka Daiwa zaručuje kvalitu svých výrobků a za toto vybavení se rozhodně nebudete muset stydět. Vyzkoušejte si nádherné poležení u vody na lehátku se spacákem už tuto sezónu!