Zdravý životní styl

Na základní škole jsem velmi ráda počítala. Už od první třídy mě fascinovala všechna čísla a já byla tehdy rozhodnutá, že moje kroky povedou matematickým směrem. Myslím, že tuto zálibu a přednost jsem měla po svém dědečkovi. Ten byl vysokoškolský profesor, který vyučoval matematiku, fyziku a chemii. Byl velmi oblíbený, protože to byl hodný profesor, ale zároveň byl i přísný a spravedlivý, proto byl všemi tak moc oblíbený. Když pak odešel do důchodu, tak ještě asi deset let na univerzitě působil, ale pak mu dosluhovalo zdraví a musel odejít již úplně. Mrzelo ho to, moc rád někoho učil a předával dál zkušenosti a vědomosti. A tak si vymyslel, že bude studenty doučovat matematiku.

Někoho děsí si změřit obvod v pase.

A byl v tom velmi úspěšný. Měl mnoho zájemců, mezi nimiž jsem byla i já, když jsem byla na střední škole. Dědeček mě dotáhl k dokonalosti a já byla na střední premiantem v matematice, všechny úlohy a čísla pro mě byla jednoduchá. Všechno jsem dokonale chápala a nová zadání jsem pochopila ihned. A jak už to, tak bývá, stala se ze mě učitelka matematiky na střední škole. Byla to moje práce snů a stále vlastně je. Baví mě to a chci být jako můj dědeček. Ten pro svou práci jen žil a já to tak mám zatím taky. Víte, s matematikou se dají dělat různé věci. Když jsem například chtěla zhubnout mých nechtěných deset kilo, musela jsem si hodně hlídat kalorie, výdej a příjem energie. Naštěstí to mi všechno šlo, ale dodržování zásad mi bylo skoro cizí. Mám velmi lehkou vůli, vůbec není pevná, a tak hřešení v podobě sladkostí bylo velmi časté. Když jsem si počítala bmi výpočet bmikalkulacka.cz, tak jsem byla v šoku. Byl třicet dva! To znamená větší nadváha. Sice jsem o tom samozřejmě věděla, viděla jsem se v zrcadle, ale když jsem to viděla v číslech, byla jsem velmi smutná. Od té doby jsem si řekla, že musím jednoduše zhubnout.

MBI výpočet zvládně každý.

Našla jsem si proto svého osobního výživového poradce a taky jsem si zaplatila osobního trenéra v naší místní posilovně. Zamilovala jsem si taky lezení na stěnu. Ani nevím, jak jsem na to přišla, ale jednoho dne mě to napadlo. Proč nezkusit lezení na stěnu? Řekla jsem si, že je to taky sport, a tak jsem se přihlásila na kurzy. Chodila jsem lézt dvakrát týdně, do toho dvakrát týdně posilovna a zdravá výživa dělala hodně. Do půl roku jsem měla svá kila dole! Pokud vás toto téma zajímá více, podívejte se sem na náš web.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup