Nejlepší dlouhotrvající rtěnky

Rtěnky jsou krásným doplňkem. Některé jsou více do tělového odstínu, jiné jsou výrazné. Existují modré rtěnky, fialové, červené a mnoho dalších odstínů. Které však budou za každou cenu držet, i když budete celý večer stát u rautu plného jídla a pití?

Dvoufázová rtěnka od Dermacolu je jistou volbou. Dermacol se obecně rád vrhne do extrémů, stejné je to s jeho makeupem Dermacol cover, který zakryl i tetování. Je to poměrně neuvěřitelné, že? Ale pravda. Rtěnka vydrží velmi dlouho, i jídla. Má několik odstínů i s leskem, ovšem ne každý se hodí pro běžný den.
červené náušnice

Rtěnka Superstay od Maybelline je taktéž volbou pro celý den. Barva vydrží a obal je krásný. Musíte však počítat s lehkým lepením a pravděpodobně se vám rtěnka bude sundavat ze rtů hůře. To však nemění nic na její výdrži, která je skvělá.

Tekutá rtěnka od Yves Rocher má nádherný luxusní obal. Stejné je to s její výdrží, opravdu se dá hodnotit jako luxus. Má příjemnou vůni a nanášení je s touto rtěnkou lehké. Hydratuje a nevysušuje.

Rtěnky od Sephory jsou kvalitní, stejně jako většina výrobků z tohoto obchodu. Díky náročnější aplikaci, která občas nedovolí nanést rovnoměrně barvu, musí být rtěnka hodnocena níže, než jiné. Co však této rtěnce neupřete je její výdrž, která je opět dlouhodobá i například přes romantickou večeři.
líčení rtů rtěnkou

Pokud bych měla zmínit něco, co má úchvatnou výdrž, ale je velmi přírodní, tak rozhodně dva produkty, které reagují na míru hydratace rtů a zabarví se samy. Prvním je světoznámá rtěnka s květinou, která se chytne a drží. Navíc je vzhledově opravdu krásná a zajímavá. Stejně důležitý je také lesk na rty od značky Becca, který by měl vydržet i půl dne a zabarvení je vidět po minutě, stejně jako u předchozí rtěnky. Její jedinou nevýhodou je však vyšší cena, což je poté rozhodnutí na vás. Nicméně krásně hydratuje.

S těmito rtěnkami můžete vyrazit na romantickou večeři, večírek, či do klubu a vůbec se nemusíte bát trapasu, nebo neustálého chození na záchod za účelem úprav rtěnky.